Hermetia illucens – Larvy „S“

190,00 360,00 

  • Larvy BSF jsou vhodné ke krmení všech hmyzožravým živočichů a živočichů přijímajících živočišný protein. Jsou vhodné pro terarijní zvířata, ryby, ptáky, hospodářská zvířata.
Katalogové číslo: - Kategorie:

Popis

Larvy S velikost cca 0,4-0,7 cm

Larvy jsou vhodným krmivem pro všechny hmyzožravé živočichy a jako doplněk živočišné bílkoviny ostatním zvířatům. Zejména pro terarijní zvířata, ryby, ptáky, hospodářská zvířata. 

Velikost  S je vhodná pro živočichy přijímající malou, vysoce stravitelnou potravu, nebo pro potřeby postupného dokrmování larev do větších velikostí. Larvy jsou vynikajícím zdrojem výborně vstřebatelného vápníku v nízkém poměru k fosforu. Jejich celkově výborná stravitelnost zajišťuje možnost zkrmování ad libitum. Všechna stádia jsou vynikajícím zdrojem výživy také  pro mláďata, březí zvířata a hrají nezastupitelnou úlohu ve veterinární terapeutické praxi u zvířat slabých, špatně krmitelných a  v rekonvalescenci.

Skladování: při pokojové teplotě, pro optimální růst minimum 20 st.. Pro přechování min. 12 st..Substrát udržujte spíše sušší (suchým pečivem, otrubami apod..)       Krmivo: ovoce, měkčí zelenina, pečivo, zbytky. 

Další informace

Rozměry -
Množství

0,25 l, 0,5 l, 1 l, 100ks, 250ks